Aktuality
 

Další posila ze Sparty Praha v našem týmu   

Ríša Šimůnek z Votic posílí od ledna 2019 naš tým SK Benešov U8. Ríša, po krátké zkušenosti u nás v Benešově, přestoupil do týmu AC Sparta Praha, kde strávil skoro 1,5 roku. Nyní se Ríša rozhodl pokračovat v kariéře zpět u nás v Benešově. Věříme, že Ríša zužitkuje svoje zkušenosti ze Sparty a bude velkým přínosem pro náš tým. Přejeme Ríšovi v Benešově hodně úspěchů a nejen sportovních. 

POZVÁNKA NA VÁNOČNÍ BOWLING

Jedna netradiční aktualitka. :). Sorry za "hack" trenéři, tohle jsem musel :). O výsledku taktně pomlčíme, snad jen že neodpovídá postavení v reálné tabulce ligy... :)

Sestava "Sparta": Macháček, Woller, Šlampa, Tůma, Zahradník, Holub, Dušil

Sestava "Slavie": Sadílek, Micka, Tardovský, Mrkvička, Pikous, Chomát, Doležal, Vojta

Výsledky výkonnostního testování hráčů - hráči kategorie U8 SK Benešov byli testováni agenturou MSPORTS. Výsledky testů a interpretaci agentury MSPORT můžete vidět níže:

Interpretace MSPORT:

Do testové baterie byl zařazen sprint (30 m), 505 test (člunkový běh), tapping, K agility test, Arrowhead agility test, skok daleký a test flexibility (předklon). Tyto testy poskytují prvotní informace o výkonech jednotlivých hráčů. Svůj hlavní význam budou mít až po provedení druhého testování, které proběhne v červnu 2019, a které tak částečně odhalí, zda měl tréninkový program pozitivní efekt. Srovnání výsledků před a po realizaci tréninkového procesu poskytne důležitý feedback.
K výsledkům testů je třeba přistupovat s nadhledem. Zaprvé se jedná o testování dětí, které nejsou vždy zcela koncentrované na předvedený výkon. Zadruhé byl čas stopován pomocí stopek, což mohlo způsobit drobné zkreslení v závislosti na reakčním čase měřitele. 

1. oboustranné testy (505, tapping, arrowhead) - 10 % a větší rozdíl ve výkonech mezi provedením na L/P stranu (svalová nebo koordinační dysbalance)
2. flexibilita - jako rizikový faktor je spatřován nedosah (-) v jakékoliv výši (i přes limity antropometrie)

Dále lze již na první pohled (bez složitějších statistických analýz) vidět určitou nezávislost mezi rychlostí v přímém směru (sprint) a rychlostí při změnách směru (agility testy). Výkon v agility testech je závislý na širším komplexu pohybových schopností, orientaci v prostoru, a také tzv. pohybové chytrosti, což jsou pro fotbalistu klíčové komponenty herního výkonu.
Na základě zpětné vazby z provedených testů (technické, výkonnostní) bude přizpůsobena tréninková koncepce (prosinec 2018 - červen 2019), která zároveň respektuje jak principy rozvoje všestrannosti, tak zvýšený důraz na rozvoj schopností/dovedností, které jsou klíčové v rámci specifik fotbalu. Tréninkové podněty přitom musí být přizpůsobeny věku dětí (respektování senzitivních období pohybového rozvoje). Tréninková koncepce, která bude následně převedena do jednotlivých tréninkových jednotek, bude zaslána k diskusi/schválení do 30.11.2018.

Vánoční bowling a posezení - v pondělí 17.12. bude pro kluky uspořádán vánoční bowling od 18hod v Scentru. Samozřejmě jsou zváni i rodiče, pro které bude zamluven salonek v restauraci, kde bude probíhat i pravidelná schůze trenérů s rodiči. Věřím, že strávíme společně zase pár pěkných chvil!!! 

Pozvánka na zimní fotbalový kemp Adama Petrouše

SK Benešov se stal opět partnerským klubem SK Slavia Praha!

Jsem rád, že vám všem mohu oznámit, že po po roční odmlce podepsalo nové vedení SK Benešov partnerskou smlouvu s týmem SK Slavia Praha. Co nám partnerství krom jiného přinese, můžete vidět na přiloženém slidu.  

Plán na říjen 2018 - březen 2019 - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktualizovaný plán na celou zimu. Pozor, je v něm několik málo změn v období do Vánoc oproti předchozímu plánu. Pro období leden - březen 2019 je hlavní změnou coerver akademie, na kterou je v tuto chvíli přihlášeno cca. 18 kluků z kategorie U8 jak od 16.30, tak i od 18.00. Z tohoto důvodu nemá smysl organizovat trénink kategorie U8 ve čtvrtek a trénink byl přesunut na pátek od 16.30. Chtěli jsme takto vyjít vstříc zájemcům o coerver akademii a přitom zachovat možnost zúčastnit se tří tréninků organizovaných od SK Benešov, na které mají hráči nárok. Páteční trénink bude dobrovolný pro hráče, kteří se budou účastnit coerver akademie a bude zaměřen především na zlepšení individuálních míčových dovedností hráčů a hru. 


Plán na říjen/listopad/prosinec - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktualizovaný plán na měsíc říjen a rovněž plány na listopad a prosinec. Od listopadu začíná halová sezona. V tomto období je vždy velký boj o plochy a haly s ostatními sporty. Z tohoto důvodu je plán v období listopad/prosinec každý týden hodně originální. Sledujte proto prosím plán velmi pozorně týden po týdnu, ať už se týká místa či času tréninku. Od ledna by měl být plán již více konzistentní. 
Na druhou stranu jsme se snažili upravit zápasový plán tak, abychom hráli co nejvíce přátelských zápasů v Benešově v Scentru a nemuseli trávit mnoho času na halových turnajích, kde se více čeká na zápasy, než hraje. Čestnou výjimkou v tomto je turnaj v Říčanech (RadoCup), kde budou připraveny k turnaji tři hrací plochy a turnaj tak bude mít tempo a odehraná minutáž bude nesrovnatelně vyšší, než u ostatních turnajů. 

Plán na září/říjen - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktualizovaný plán na měsíc září a rovněž i plán na říjen. Novými body v plánu jsou především:
1. Atletické tréninky - od 24.9. převezmou atletické tréninky trenéři MSPORT, trenér SK Benešov bude na těchto tréninkách pouze jako pomocný trenér. Trénink pod vedením MSPORT bude trvat 60min, zbývajících 30min tréninku bude herní, fotbalový. Atletické tréninky od MSPORT budou koncepčního charakteru s ohledem na celkový pohybový rozvoj hráčů a především na rychlost hráčů. Tyto tréninky bude mít kategorie U8 3x do měsíce vždy v pondělí, čtvrtý pondělní trénink v měsíci bude pouze pod vedením trenérů SK Benešov, ale opět se zaměřením na pohybový rozvoj. POZOR všechny pondělní tréninky budou z organizačních důvodů začínat již od 16.00 do 17.30. Věřím, že se společnými silami přizbůsobíme tomuto dřívějšímu začátku pondělních tréninků. Díky za pochopení!!!! 

2. Okresní fotbalová soutěž ml. přípravek (OFS ml. příp.) - v září začneme hrát naši první oficiální soutěž OFS ml. přip.. Tato soutěž se hraje formou turnajů, kdy každý účastník vylosované skupiny uspořádá za sezonu 2 turnaje pro ostatní soupeře. Náš tým byl vylosován do skupiny s Nespekama, Vlašimí a Týncem n. Sázavou. Tuto soutěž hrájí hráči ročníku 2010 a mladší. Budeme se tedy  tento rok střetávat především s hráči o rok staršími. 

Plán na září - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen plán na měsíc září.  
1. POZOR - od 3.9. již trénujeme 3x týdně a to Po,St,Čt 16.30 - 18.00. Pondělní tréninky budou zaměřeny na atleticko/gymnastickou přípravu a středa a čtvrtek budou fotbalové tréninky. V průběhu září začneme spolupracovat se společností MSPORT, která převezme pondělní tréninky. Náklady spojené s činností spol. MSPORT budou hrazeny oddílem SK Benešov. 
2. POZOR - z dovůdu pozdního losu okresní soutěže ml. přípravek, chybí v plánu termíny této soutěže. Na termínech turnajů usilovně pracujeme s ostatními týmy ze skupiny a budou upřesněny a doplněny do plánu co nejdříve. 

Potvrzení pro ZP - potvrzení pro získání příspěvků od zdravotní pojišťovny bude k dispozici v průběhu měsíce září a to ve formě příjmového daňového dokladu v hodnotě 500 CZK. Pokud by někdo z rodičů potřeboval pro ZP vyšší částku, řeště prosím individuálně s trenérem. 

Příspěvky na sezonu 2018/2019 - od kategorie U8 platí hráči měsíčně 600 CZK příspěvky. Rozdělení těchto peněz je následující - 500 CZK na chod a provoz klubu SK Benešov a 100 CZK na chod a provoz kategorie U8. Příspěvky se platí od září 2018 do června 2019 včetně. Rodičům, kteří poslali peníze již v srpnu, budou tyto peníze započítány do září. Detaily k placení příspěvků naleznete v sekci Finance.  

Tréninkový/zápasový plán na srpen 2018 - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktuální program pro kategorii U8 SK Benešov na měsíc srpen. 

_________________________________________________________________________----------------------------------------------------------------------------------------------

MiniCup 2017/2018 - rád bych touto cestou poděkoval všem hráčům, kteří se zúčastnili letošního ročníku MiniCupu. Celkem jsme odehráli 8 turnajů a celkově se naše družstva umístila na fantastickém 6. místě "modrá" resp. 11. místě "žlutá". V konkurenci +/- 30 družstev je to nádherný výsledek. Samozřejmě velký dík patří i rodičům za jejich podporu a ochotu. Finálový 9. turnaj (9.6.) se již nebude počítat do celkového pořadí a kluci budou mít tento turnaj za odměnu zpestřen o různé dovednostní soutěže a celkové vyhlášení.

Veřejné prohlášení předsedy SK Benešov 


Vážení rodiče, Vážení trenéři a fanoušci SK Benešov,
aktuálně se vracím společně se Zdeňkem Machačem ze zastupitelstva Města Benešov, které proběhlo dne 23.5.2018, a na které došlo k dohodě o podpoře SK Benešov, kterou jak koalice tak i opozice garantuje ústy svých zástupců (viz. hlasový záznam). Vstřícným krokem VV SK Benešov v tomto boji je (až dojde k odsouhlasení všemi členy VV), kompletní přihlášení všech mužstev SK Benešov do soutěží pro ročník 2018-2019 (do soutěží, které si mužstva v této sezoně uhrají). Zastupitelstvo má 20.6.2018 schválit dotaci na mládež a hledat dočasné řešení podpory i v kategorii mužů. Nechceme jako VV SK Benešov ohrožovat naše děti ve sportovním rozvoji a stahovat se do pozice ať jsou děti rukojmími v tomto již politickém sporu. Teď celý VV SK Benešov právě uvěřil slibu ze strany politiků a myslím si, že jim dá proto šanci zachovat se tak, aby nejen občané Města Benešov, ale i okolních vesnic a klubů, byli hrdi na jejich rozhodnutí o finanční podpoře a zachování fotbalového klubu SK Benešov, který v letošním roce oslavil 105. výročí od založení. 


S pozdravem

Petr Lacina předseda SK Benešov
Zdeněk Machač člen VV
Karel Králíček člen VV
Tomáš Turek sekretář klubu

Žádost SK Benešov směrem k městu Benešov týkající se financování klubu
níže naleznete kompletní žádost SK Benešov směrovanou k vedení města Benešov týkající se pomoci s financováním klubu. Pokud uznáte za vhodné, jste zváni 23.5. na veřejné zastupitelstvo města Benešov, kde tuto žádost můžete podpořit. 


Průběžné pořadí po 7. kole Mini Cupu

Nominace: Sadílek, Chomát, Vyskočil, Tardovský, Dušil, Vojta, Mrkvička


Nominace na víkend 12.5 - 13.5
Sobota dopoledne Mini Cup - v sobotu sehrajem další turnaj jarní části Mini Cupu v Praze Záběhlicích (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hraje se od 8.00 do 11.00, sraz k turnaji 7.30 v areálu ČAFC. Hrát se bude na přírodní trávě. 
Nominace: Chomát, Holub, Tůma, Woller, Pikous, Mach,
Trenér: Holub

Sobota odpoledne Mini Cup 
- hraje se od 16.00 do 19.00, sraz k turnaji 15.45 v areálu ČAFC (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hrát se bude na přírodní trávě.
Nominace: Sadílek, Vyskočil, Tardovský, Vojta, Mrkvička, Sirotek
Trenér: Tůma

Neděle dopoledne v Peceradech - v neděli sehrajeme přátelský zápas v Peceradech s týmem Pecerady/Týnec n. S. od 10.00 do 12.00, sraz k utkání bude 9.30 v Peceradech na hřišti. Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. 
Nominace: Duchoslav, Nechyba, Škoula, Dvořák, Micka, Macháček, Dušil, Tůma, Holub
Trenér: Tůma, Holub

Nominace: Sadílek, Chomát, Vyskočil, Tardovský, Dušil, Vojta, Mrkvička

Nominace na turnaje 8.5.2018 - hráči, kteří nejsou na úterý 8.5. v nominaci mají volno, trénink není
Všeradice - turnaj se hraje od 9.00 do 13.00 na přírodní trávě, sraz k turnaji je 8.40 ve Všeradicích na hřišti (Všeradice u Berouna, 267 26 Všeradice). Soupeři ve skupině: 
SK Slavia Praha, ČAFC- Praha, ČLU - Beroun, Bohemians Praha zelený, TJ Slovan, Lochovice, Bohemians Velvary. Startovné 200 CZK/hráč.
Nominace: Sadílek, Chomát, Holub, Zuzjak, Woller, Pikous, Mach, 
Trenér: Holub, Zahradník

Turnaj partnerských klubů Slavie Praha - turnaj se bude konat od 15.00 do 18.00 v tréninkovém centru Slavie Praha v Edenu. Sraz k utkání 14.15 u kabin v tréninkovém centru v Edenu (Vladivostocká 1460/10, vstup do tréninkového centra je od plaveckého stadionu). Hrát se bude na UMT (umělé trávě) 
Nominace: Zahradník Mat., Zahradník Mich., Tůma, Vojta, Tardovský, Dušil
Trenér: Tůma, Vojta

Nominace na PZ v Poříčí nad Sázavou - v pátek 4.5. sehrajeme PZ s týmem Poříčí nad Sázavou roč. 2010/2011 a to od 18.00 do 19.30. Sraz k utkání bude v 17.30 na hřišti v Poříčí. Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách.

Nominace: Sadílek, Chomát, Mach, Pikous, Zahradník Mat., Tůma, Mrkvička, Tardovský, Vojta, Sirotek, Micka, Šlampa, Zahradník Mich., Škoula, Nechyba, Dvořák, 

Aktualizace plánu - do sekce Tréninkový/zápasový plánTréninkový/zápasový plán byl vložen plán na květen/červen.

Výsledky 6. kola Mini Cupu (28.4.)

Nominace na víkend 28.4. - 29.4. 
Sobota 28.4. dopoledne MiniCup - v sobotu sehrajem další turnaj jarní části Mini Cupu v Praze Záběhlicích (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hraje se od 8.00 do 11.00, sraz k turnaji 7.45 v areálu ČAFC. Hrát se bude na přírodní trávě.
Nominace: Holub, Woller, Pikous, Mach, Tůma, Zahradník Mat., Zuzjak
Trenér: Holub, Tůma

Sobota 28.4. odpoledne Mini Cup - hraje se od 16.00 do 19.00, sraz k turnaji 15.30 v areálu ČAFC (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hrát se bude na přírodní trávě.
Nominace: Sadílek, Chomát, Vyskočil, Tardovský, Dušil, Vojta, Mrkvička
Trenér: Vojta, Zahradník

Neděle 29.4. - v neděli sehrajeme PZ proti Hradištku od 13.00 do 15.00, sraz k utkání 12.45 na Hradištku na fotbalovém hřišti (Sportovní, 252 09 Hradištko).Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách.
Nominace: Holub, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Sadílek, Tůma, Dvořák, Janovský, Duchoslav, Micka, 
Trenér: Tůma, Zahradník

Nominace na sobotu 21.4. - v sobotu sehrajeme odvetné utkání s Kolínem na stadionu SK Benešov na umělé trávě. Hrát se bude od 14.00 do 16.00, sraz k utkání 13.15hod před kabinami. Kluci budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. Přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Holub, Sadílek, Chomát, Tůma, Mach, Zuzjak, Tardovský, Vyskočil, Mrkvička, Dušil, Nechyba, Škoula, Šlampa, Vojta, Duchoslav,

Změna místa/času tréninků - od úterý 17.4. budeme trénovat na hlavním stadionu SK Benešov, a to od 16.15 do 17.45. Sraz k tréninku bude v 16.00 před kabinami, které budeme moci používat pro převlékání. Rád bych tohoto využil k většímu osamostatnění kluků a zavedl, že rodiče nebudou mít přístup do kabin a hráči se budou sami převlékat před i po tréninku, samozřejmě kluci budou moci používat i sprchy. Toto pravidlo prosím dodržovat i pro zápasy a turnaje. Prosím rodiče, aby dodržovali čas srazu a naučili kluky zavazovat tkaničky:-) začátky budou krušné.......  

Nominace na středu 18.4.  PZ s SK Benešov 2010 - hrát se bude od 18.00 do 19.30 na UMT na hlavním stadionu SK Benešov. Sraz k utkání 17.30 před kabinami. Přezutí lisovky/turfy. Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. 
Nominace: Woller, Holub, Sadílek, Chomát, Tůma, Tardovský, Zuzjak, Mach, Dušil 
Trenér: Holub

Nominace na víkend 14.4. - 15.4.
Sobota 14.4. odpoledne - přetelský zápas v Kolíně od 15.30 do 17.30, sraz na hřišti FK Kolín 14.50 (Brankovická 1216, Kolín), povrch přírodní tráva, hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách - nezapomenout doma!!!!! 
Nominace: Woller, Tůma, Holub, Mach, Zahradník Mat., Sadílek, Macháček, Tardovský, Zuzjak, Zahradník Mich., Mrkvička, 
Sirotek, Nechyba, Micka
Trenér: Zahradník, Tůma, Holub

Neděle 15.4. dopoledne
- turnaj ve Voticích pro ročník 2011/2012 od 9.00 do 11.00, sraz na hřišti ve Voticích 8.30, povrch přírodní tráva
Nominace: Sadílek, Pikous, Zahradník Mat., Tardovský + hráči SK Benešov 2012
Trenér: Zahradník

Neděle 15.4. odpoledne - přátelský zápas proti Sedlčanům od 14.00 do 16.00 v Benešově za zimním stadionem, sraz 13.30. Hrát se bude na umělé trávě. Hráči budou hrát ve svých modrých tréninkových dresech a modrých trenkách - nezapomenout doma!!!
Nominace: Pikous, Chomát, Vojta, Vyskočil, Dušil, Dvořák, Šlampa, Duchoslav, Škoula
Trenér: Vojta

Mini Cup 5.kolo - v sobotu 7.4. oba naše týmy sehrály 5. kolo Mini Cupu. Výsledky a průběžné pořadí přikládám níže. 


"Nové tváře v našem týmu"- važení hráči, rodiče, rád bych tímto přivítal do našeho týmu nové, spíše staronové, tváře Ondru a Tomáše Holubovi. Po roční sparťanské misi se rozhodli vrátit do našeho benešovského týmu.
Pevně věřím, že Ondra bude velkým přínosem pro náš tým na hřišti, stejně tak Tomáš z pozice trenéra. Tomáš bude spoluzodpovědný za sportovní koncepci týmu a tréninkovou náplň, kde se budeme společně snažit zúročit jeho zkušenosti získané na Spartě.
Přeji Ondrovi a Tomášovi hodně štěstí a sportovní radosti zpět v týmu SK Benešov r. 2011. Věřím, že jejich návrat posune náš tým zase o krok kupředu, nejen po sportovní stránce!!!    

Šimon Zahradník

Nominace na víkend 7.4.- 8.4

Sobota 7.4. dopoledne Mini Cup - v sobotu sehrajeme první turnaj jarní části Mini Cupu v Praze Záběhlicích (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hraje se od 8.00 do 11.00, sraz k turnaji 7.30 v areálu ČAFC. Přezutí lisovky a turfy (kdo nemá turfy, stačí lisovky).
Nominace SK Benešov žlutá: Holub, Woller, Zahradník Mat., Macháček, Zahradník Mich., Dušil, Tardovský,
Trenér: Tomáš Holub (tel. 607 879 798)


Sobota 7.4. odpoledne Mini Cup - v sobotu sehrajeme první turnaj jarní části Mini Cupu v Praze Záběhlicích (areál ČAFC Praha, K vodě 2, Praha 10). Hraje se od 16.00 do 19.00, sraz k turnaji 15.15 v areálu ČAFC. Přezutí lisovky a turfy (kdo nemá turfy, stačí lisovky).
Nominace SK Benešov modrá: Sadílek, Chomát, Pikous, Tůma, Zuzjak, Mrkvička, Vojta
Trenér: Vojta

Neděle 8.4. dopoledne - v neděli sehrajeme PZ proti Choceradům v Benešově za zimním stadionem na UMT. Zapás trvá od 10.00 do 12.00, sraz 9.20 před vchodem do šaten. Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách, přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Duchoslav, Mach, Vyskočil, Sirotek, Nechyba, Micka, Škoula, Šlampa, Dvořák
Trenér: Zahradník

Interní hodnocení týmů přípravek - važení rodiče, pro vaši lepší představu interní spolupráce kategorií přípravek SK Benešov. Každý měsíc probíhá interní hodnocení týmu přípravek SK Benešov vedené šéftrenérem přípravek Tomášem Čeperou. Každý tým musí připravit zhodnocení uplynulého měsíce (docházka na trénincích, účast a výsledky na zápasech a turnajích) a rovněž představit tréninkový a zápasový plán na nadcházející měsíc za svoji kategorii. Vše je diskutováno kolektivem trenérů přípravek SK Benešov a schvalováno šéftrenérem tak, aby plány odpovídaly požadavkům věkové kategorie a zvolené koncepci SK Benešov. 
Níže pro vaši představu přikládám hodnocení za měsíc březen a plán na duben, který bude prezentován v úterý na trenérské schůzi přípravek SK Benešov. V souboru můžete vidět i aktuální postavení hráče v týmu dle výkonnosti (A, B, C), docházku na tréninky  a účast na turnajích (po odkrytí buněk se znazorní docházka i za předchozí měsíce, nicméně celkové hodnocení odráží měsíc březen).

Správný jídelní a pitný režim - vážení rodiče, požadavky na fyzickou připravenost hráčů se budou zvyšovat a je tedy nutné dbát i na správný jidelní a pitný režim hráčů, aby jejich tělo bylo schopné zvládnout zvyšující se fyzické nároky. 

Níže uvedený odkaz vás přesměruje na rozhovor s RNDr. Pavlem Suchánkem, výživovým specialistou Fotbalové asociace ČR, na zásadní téma správného jídelního a pitného režimu. Pro vaši bližší představu přikládám související vzorový jídelníček, který jsme získali na trenérské licenci (POZOR jídelníček je pouze pro názornost, je nutno zohlednit individuální potřeby každého dítěte).
Rovněž prosím všechny rodiče, aby se zamysleli nad množstvím sladkostí, které kluci v průběhu týdne konzumují, a to včetně svačin na zápasy a turnaje. S tím souvisí i moje prosba, o nenošení sladkostí na trénink v případě svátků a narozenin. Rád bych zachoval tento zvyk, ale zkuste prosím vymyslet vhodnější formu dárku, než sladkosti. Děkuji za pochopení.
Odkaz: www.ondrasovkacup.cz/novinky/detail/16
Jídelníček:

Aktualizace tréninkového/zápasového plánu - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktualizovaný plán na duben - červen. 

Nominace sobota 24.3. aktualizace
bohužel tým FA ALexe Zbura se na poslední chvíli omluvil ze zítřejšího PZ a nám se podařilo v takto krátkém čase sehnat pouze jednoho náhradního soupeře. Z tohoto důvodu byl upraven harmonogram a nominace na zítra a to následovně:

Sobota 24.3. 
PZ SK Benešov modrá/SK Benešov žlutá - hrát se bude od 10.00 do 11.30. v Scentru, sraz 9.30 na recepci. Přezutí lisovky/turfy. Oba tréninkové dresy s sebou žlutý/modrý.
Nominace: Mach, Pikous, Chomát, Tardovský, Dušil, Zuzjak, Tůma, Micka, Duchoslav, Nechyba, Sirotek, Škoula, Macháček, Mrkvička,  

PZ Aritma Praha/SK Benešov modrá/SK Benešov žlutá - hrát se bude od 11.30 do 13.00 v Scentru. Přezutí lisovky/turfy. Oba tréninkové dresy s sebou žlutý/modrý.
Nominace: Mach, Pikous, Chomát, Tardovský, Dušil, Zuzjak, Tůma, Micka, Duchoslav, Nechyba, Sirotek, Škoula, Macháček, Mrkvička,


Nominace na období 22.3. - 28.3.
Čtvrtek 22.3. PZ Sedlčany - od 16.00 do 17.30 v S-centru, sraz 15.45, hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech, přezutí lisovky/turfy. Každý hrýč si vezme na přezutí i sálovky. Hráči budou rozděleni do dvou skupin, kdy obě skupiny se vystřídají 45min zápas/45 min posilování, koordinace
Nominace: všichni hráči

Sobota 24.3. PZ FA Alexe Zbura - hrát se bude v S-centru, hráči budou hrát ve svých modrých tréninkových dresech, přezutí lisovky/turfy. 
Nominace 10.00 - 11.30, sraz 9.20 na recepci - Chomát, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Pikous, Mach, Tuma, Tardovský, Zuzjak, Dušil,
Nominace 11.30 - 13.00, sraz 11.00 na recepci - Micka, Duchoslav, Nechyba, Sirotek, Škoula, Macháček,  Vojta (Dušil, Tardovský, Mach, Tuma, Zahradník Mat., Zahradník Mich.) - hráči v závorce zůstanou k dispozici i pro druhý zápas

Neděle 25.3. halový turnaj Radotín (Sportovní hala RADOTÍN, U starého stadionu 9), od 13.30 do 17.50, sraz 13.15 v hale, přezutí sálovky.
Nominace: Sadílek, Chomát, Zuzjak, Pikous, Mrkvička, Vojta, Dvořák, 
Trenér: Vojta
Startovné: 200 CZK/hráč

Pondělí 26.3. PZ SK Bene 2012 - od 16.30 do 18.00 v S-centru, sraz 16.15, hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech, přezutí lisovky/turfy.
Nominace: Škoula, Micka, Nechyba, Dvořák, Vojta, Duchoslav
Trenér: Vojta

Středa 28.3. PZ SK Bene 2010 - od 18.00 do 19.30 na UMT za zimním stadionem, sraz 17.40, hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech, přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Pikous, Mach, Sadílek, Chomát, Tůma, Zuzjak, Mrkvička, Tardovský
Trenér: Tůma

Nominace na víkend 17.3. - 18.3. 
Sobota 17.3. Turnaj Černošice (hala Černošice, Pod školou 447) - trvání turnaje od 13.00 do 16.30, sraz k turnaji 12.30 v hale. Přezutí sálovky. 
Nominace: Pikous, Mach, Sadílek, Chomát, Mrkvička, Vojta, Šlampa
Trenér: Vojta, Zahradník
Startovné: 200 CZK/hráč

Neděle 18.3. Turnaj Jesenice u Prahy (Hala ZŠ Jesenice, ul. K Rybníku 800) - trvání turnaje od 9.00 do 14.00, sraz k turnaji 8.45 v hale. Přezutí sálovky. 
Nominace: Pikous, Chomát, Zahradník Mat., Tůma, Zahradník Mich., Sirotek, Nechyba
Trenér: Tůma, Zahradník
Startovné: 200 CZK/hráč

Aktualizovaný tréninkový plán - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen aktualizovaný soubor. Došlo k uprávám plánu na březen. Dostali jsme možnost využít ještě Jiráskovku do konce března a došlo rovněž k posunutí PZ s SK Bene 2012. Poslední týden před Velikonocema je hodně plný, ale hráči na oplátku dostanou volno od fotbalu přes celé Velikonce. 

Nominace víkend 10.3. - 11.3 
Sobota 10.3. - přátelský zápas proti Choceradům, od 17.00 do 18.30 v Benešově v Scentru, sraz k utkání 16.45. Přezutí lisovky/turfy. Hrát se bude ve žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. 
Nominace: Chomát, Sadílek, Vojta, Dušil, Sirotek, Mrkvička, Šlampa, Škoula, Nechyba 
Trenér: Vojta, Zahradník

Neděle 11.3. - turnaj v Benešově v Scentru od 9.00 do 15.00, sraz v 8.20 na recepci. Přezutí lisovky/turfy. Hráči budou mít připraven společný oběd. 
Nominace: Chomát, Sadílek, Zahradník Mat., Vojta, Pikous, Mach, Tardovský, Zahradník Mich., Mrkvička, 
Trenér: Zahradník, Vojta
Startovné: 200 Kč/hráč

Nominace víkend 3.3. - 4.3.  - v sobotu 3.3. odehrajeme v S-centru přátelské utkání proti Vlašimi a v neděli 4.3. se zúčastníme halového turnaje v Černošicích.

Sobota 3.3. - PZ s Vlašimí v Benešově v Scentru od 16.00 do 18.00, sraz k utkání v 15.45 v S-centru. Přezutí lisovky nebo turfy, hrát se  bude ve žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách, nezapomenout doma!!POZNÁMKA - před utkáním bude v hale probíhat celý den turnaj tzn. hala bude vytopená a mrazy v sobotu už nemají být takové.......
Nominace: Chomát, Mach, Zuzjak, Sadílek, Mrkvička, Micka, Škoula, Nechyba, Dušil, Duchoslav,
Trenér: Zahradník


Neděle 4.3.
- turnaj Černošice (HALA ČERNOŠICE , Pod školou 447) od 9.00 do 13.30, sraz k utkání 9.00 v hale. Přezutí sálovky. 
Nominace: Sadílek, Zahradník Mat., Zahradník Mich.,Tůma, Pikous, Tardovský, Vojta
Trenér: Zahradník, Tůma
Startovné: 200CZK/hráč


Nominace neděle 25.2. - v neděli 25.2. odehrajeme 2 turnaje v Odolena Vodě dopoledne/odpoledne, adresa sportoviště je Ke Stadionu 365, Odolená Voda. Přezutí sálovky. 

SK Benešov "zelená" - dopoledne 8.30 - 12.30, sraz 8.30 v kabinách (vchod do kabin od fatbalového hřiště).
Nominace: Zahradník Mich., Zahradník Mat., Woller, Mrkvička, Micka, Dušil, Duchoslav
Trenér: Zahradník

Startovné: 200 CZK/hráč

SK Benešov "žlutá" - odpoledne 13.15 - 17.15, sraz 13.00 v kabinách (vchod do kabin od fotbalového hřiště)
Nominace: Mach, Zuzjak, Vojta, Sirotek, Dvořák, Šlampa, Zahradník Mat./Zahradník Mich.
Trenér: Vojta
Startovné: 200 CZK/hráč

Nominace PZ Sedlčany - v úterý 20.2. sehrajeme PZ v Sedlčanech. Hrát se bude v tělocvičně zemědělské školy (Petra Bezruče 364, Sedlčany 26401) od 16.30 do 18.00. Přezutí sálovky. Sraz k utkání v 15.40 v Benešově na parkovišti u zimního stadionu (hráči i odvoz - pí. Sadílková, pí. Wollerová, p. Škoula, Lukáš Tůma). Odjezd společně do Sedlčan 15.45. Hrát se bude ve žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách.
Nominace: Woller, Sadílek, Mach, Zuzjak, Sirotek, Micka, Škoula, Dvořák, Nechyba, Duchoslav
Trenér: Tůma

Nominace PZ s Bohemians Praha - v sobotu 17.2. odehrajeme opět přátelské utkání s týmem Bohemians Praha. Hrát se bude na UMT v Praze na Ovčíně (Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice). Přezutí lisovky/turfy. Všichni hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. 
SK Benešov 10.30 - 11.45 - hraje se od 10.30 do 11.45, sraz k utkání 10.00 před halou.
Nominace: Tůma, Mach, Pikous, Sadílek, Woller, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Nechyba,
Trenér: Tůma, Zahradník

Sk Benešov 11.45-13.00- hraje se od 11.45 do 13.00, sraz k utkání 11.15 před halou.
Nominace: Zuzjak, Tardovský, Sirotek, Duchoslav, Škoula, Dvořák, Dušil/Sadílek, Woller/Pikous, Mach/ Tůma, Zahradník Mat,/
Trenér: Tůma, Zahradník

Dlouhodobý plán březen - červen - v záložce Tréninkový/zápasový plán je uložen dlouhodobý plán až do června 2018, pro vaše lepší plánování jarních prázdnin, Velikonoc a květnových svátků. Plán na březen považujte za finální, u dalších měsíců bude docházet k průběžným úpravám a především k doplnění tréninkových jednotek. Rozpis tréninků na jaro se teprve připravuje. 

Pondělí 12.2.2018 - v pondělí sehrajeme přátelské utkání s týmem SK Benešov roč. 2012. Zápas se bude hrát v Benešově  S-centru. Začátek utkání v 16.30, konec 18.00, sraz k utkání 16.15. Hrát se bude ve žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. Přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Tardovský, Škoula, Šlampa, Vojta, Dušil, Micka, Duchoslav, Dvořák

Sobota 10.2.2018 - v sobotu byl zrušen turnaj v Radotíně, proto sehrajeme přátelské utkání v Benešově v S-centru od 10.00 - 12.00, sraz k utkání 9.40. Soupeř bude upřesněn. Hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech a modrých trenkách. Přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Micka, Šlampa, Duchoslav, Škoula, Sadílek, Tardovský, Mrkvička, Dušil, Vojta, Mach, Chomát, 

Tréninkový a zápasový plán na únor - dobrý den, v sekci Tréninkový/zápasový plán je navěšen aktualizovaný plán na únor. Pozor, došlo k posunutí začátku tréninků v S-centru. V úterý budeme trénovat 17.00 - 18.30 (toto se projeví až od března, v únoru máme v úterý vždy Jiráskovku nebo PZ se Sedlčanama a zde zůstávají původní časy) a ve čtvrtek 16.30 - 18.00. 

Nominace PZ s Bohemians Praha - v sobotu 3.2. odehrajeme přátelské utkání s týmem Bohemians Praha. Hrát se bude na UMT v Praze na Ovčíně (Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice). Přezutí lisovky/turfy. 

SK Benešov "zelená" - hraje se od 10.30 do 11.45, sraz k utkání 10.00 před halou.
Nominace: Mach, Pikous, Sadílek, Woller, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Mrkvička, 
Trenér: Zahradník


Sk Benešov "žlutá" - hraje se od 11.45 do 13.00, sraz k utkání 11.15 před halou.
Nominace: Vojta, Sirotek, Tardovský, Šlampa, Škoula, Dvořák, Zuzjak, Zahradník Mich./Mrkvička, Zahradník Mat./Mach
Trenér: Vojta, Zahradník

Nominace PZ s SK Benešov 2010 - hraje se ve středu 31.1.2018 venku na UMT za zimním stadionem. Začátek zápasu 18.00, konec 19.30. Sraz k utkání 17.45 na hřišti. Na přezutí lisovky/turfy. POZOR nezapomenout doma - budeme hrát v tréninkových modrých trenkách a modré mikině SK Benešov. Strupny si donesou hráči také vlastní. Doporučuji termoprádlo, čepice, rukavice. 
Nominace: Sadílek, Pikous, Woller, Tůma, Zahradník Mat., Mrkvička, Tardovský, Zahradník Mich. 
Trenér: Zahradník, Tůma

Nominace pro nadcházející zápasy: PZ Sedlčany (25.1.), turnaj Černošice (28.1. dopoledne),
PZ SK Slavia Praha (28.1. odpoledne)

25.1. Přátelský zápas Sedlčany - ve čtvrtek 25.1. sehrajeme přátelské utkání s týmem Sedlčany, v Benešově v S-centru od 16.00 do 17.30, sraz k utkání 15.45 v hale. Přezutí turfy nebo lisovky. Hráči odehrají utkání ve svých tréninkových žlutých dresech. 
Nominace: Dvořák, Šlampa, Škoula, Janovský, Zahradník Mich., Zahradník Mat., Chomát, Vojta, Dušil, Sirotek 
Trenér:
Petr Vojta
POZOR: hráči, kteří nebyli nominováni k utkání se Sedlčanama mají ve čtvrtek volno a zahrají si o víkendu viz. nominace níže. Náhradní program nebylo možno obstarat, trenérský tým se účastní poslední části školení trenérské licence.  

Neděle 28.1. dopoledne turnaj Černošiče - v neděli dopoledne sehrajeme turnaj v Černošicích ((HALA ČERNOŠICE , Pod školou 447) od 9.00 do 13.30. Sraz k turnaji v 9.00 v hale. Přezutí k turnaji sálovky. Přezutí je doporučeno i pro diváky.
Nominace: Vojta, Nechyba, Zuzjak, Tardovský, Sirotek, Duchoslav, Micka, 
Trenér: Petr Vojta
Startovné: 200 CZK/hráč

Neděle 28.1. odpoledne přátelský zápas s SK Slavia Praha - v neděli odpoledne od 14.00 do 15.30 sehrajeme přátelské utkání s týmem SK Slavia Praha v Benešově v S-centru. Sraz k utkání 13.30 na recepci. Přezutí k utkání lisovky nebo turfy. 
Nominace: Mach, Pikous, Woller, Tůma, Holub, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Sadílek, Mrkvička
Trenér: Tůma, Zahradník

 
Nominace na turnaje neděle 21.1.2018 - v neděli 21.1. sehrají týmy SK Benešov U7 dva turnaje. První turnaj v neděli dopoledne v Černošicích a druhý odpoledne na Zličíně. 

Neděle dopoledne Černošice (HALA ČERNOŠICE , Pod školou 447)- start turnaje 9.00, vyhlášení výsledků 12.30. Sraz k turnaji v 8.30 v hale. Hrát se bude v sálovkách. Přezutí nutné i pro diváky turnaje. 
Nominace: Tůma, Chomát, Mach, Mrkvička, Dušil, Duchoslav, Dvořák
Trenér: Tůma
Startovné: 240 CZK/hráč

Neděle odpoledne Zličín (Sportovní hala ZLIČÍN,Na radosti 2423) - start turnaje 13.00, vyhlášení výsledků 16.20. Sraz k turnaji v 12.45 v hale. Hrát se bude v sálovkách. 
Nominace: Woller, Pikous, Vyskočil, Vojta, Sirotek, Tardovský, Šlampa
Trenér: Vojta
Startovné: 240 CZK/hráč

Změna tréninkového plánu - v tréninkovém plánu na leden došlo k následujícím změnám:
a) trénink 23.1. proběhne v S-centru až od 17.00 do 18.30
b) na přátelské utkání ve čtvrtek 25.1. proti Sedlčanům bude vytvořena nominace
c) na středu 31.1. je domluven přátelský zápas proti SK Benešov (roč. 2010) na umělé trávě za zimním stadionem od 18.00 do 19.30. Na zápas bude nominace.
 

Víkend 13.1. - 14.1. Turnaj Černošice/Přátelský zápas s Teplýšovicema

Turnaj Černošice: v neděli 14.1. se uskuteční turnaj v Černošicích. Začátek turnaje je v 9.00 hod, předpokládaný konec turnaje 13.15. Sraz k turnaji v 8.30 před halou. SK Benešov U7 opět přihlásil dva týmy žlutá/zelená. Soupeři na turnaji Sparta Praha, Liberec A,B, ČAFC Praha, TJ Vestec. Přezutí na turnaj SÁLOVKY. Přezutí nutné i pro diváky turnaje. Prosím rodiče, kteří můžou vypomoci s odvozem, aby nabídli místo v autě přes WhatsApp. Děkuji za pochopení. 
Nominace:
Sadílek, Tůma, Woller, Pikous, Mach, Zahradník Mat., Zahradník Mich., Mrkvička, Zuzjak, Sirotek, Dvořák, Nechyba, 
Trenér: Zahradník, Tůma
Startovné: 140 CZK/hráč

Přátelské utkání s Teplýšovicema: od 16.00 do 17.30 proběhne přátelské utkání týmu SK Benešov U7 s týmem Teplýšovic. Sraz 15.45 v hale. Nominovaní hráči budou hrát ve svých žlutých tréninkových dresech!!!! Přezutí lisovky/turfy. 
Nominace: Dušil, Šlampa, Duchoslav, Tardovský, Micka, Janovský, Škoula, Zahradník Mich., Zahradník Mat. Tůma, (Je možné nominaci doplnit o další dva hráče, pokud by si chtěl někdo z dopoledne zahrát i odpoledne. Dejte vědět).

Trenér: Zahradník, Tůma


Změna zápasového plánu víkend 13.1. - 14.1. - v sobotu 13.1. jsme zrušili účast týmu SK Benešov U7 (roč. 2011) na turnaji v benešovském S-centru. Tento turnaj je určen pro roč.2010 a náš tým měl být v roli benešovského "B" týmu. Vzhledem k síle přihlášených týmů (AC Sparta Praha, Viktoria Žižkov, FA Příbram vše ročníky 2010) jsme se rozhodli naši účast odvolat. Dalším důvodem odvolání byla účast trenérského týmu na školení trenérské licence tzn. tým by musel vést na turnaji externí trenér. 
Z výše uvedených důvodů byl upraven plán na víkend. Dva týmy SK Benešov U7 se zúčastní v neděli dopoledne fotbalového turnaje v Černošicích a třetí tým SK Benešov U7 sehraje přátelské utkání v neděli odpoledne od 16.00 v benešovském S-centru proti týmu Teplýšovic. Nominace budou opět ve čtvrtek zde na webu. 
Zde odkaz na upravený tréninkový/zápasový plán.


Turnaj 7.1.2018 Černošice - v neděli 7.1.2018 odehrajeme (SK Benešov zelená/žlutá) turnaj v Černošicích (HALA ČERNOŠICE , Pod školou 447) od 10.30 do 14.00. Sraz bude v 10.00 před halou. Hrát se bude v sálové obuvi, povrch bude palubovka Mondo.
Nominace: Mach, Pikous, Sadílek, Tůma, Holub, Woller, Tardovský, Zuzjak, Dvořák, Šlampa, Sirotek, Duchoslav, Škoula, 
Trenér: Tůma, Zahradník
Startovné: 250 Kč/hráč

Tréninkový a zápasový plán na leden/únor 2018 - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen plán na leden/únor 2018. POZOR v excel souboru jsou dvě záložky 1_2018; 2_2018.


Úterý 12.12. PZ v Sedlčanech  - zápas se uskuteční v Sedlčanech (Tělocvična Zemědělské školy Petra Bezruče 364, Sedlčany 26401) od 16.30 do 18.00. Sraz v 16.10. před tělocvičnou. Přezutí sálovky. Hráči budou hrát opět ve svých tréninkových dresech. Barva dle nominace níže:
SK Benešov "modrá" - Pikous, Mach, Sadílek, Chomát, Zahradník Mat., Holub, Zahradník Mich
SK Benešov "žlutá" - Nechyba, Mrkvička, Sirotek, Vyskočil, Vojta, Škoula, Dvořák, 

Sobota 9.12. Coerver Roadshow - bude se konat v Benešově v S-centru od 9.00 do 12.00. Sraz bude 8.45 v hale. Přezutí lisovky nebo turfy, na sebe tréninkové dresy SK Benešov. Rodiče jsou vítáni.Startovné 100Kč/hráč.
Co je to Coerver Roadshow?
Nový 3 hodinový program pro fotbalisty všech úrovní ve věkové kategorii předpřípravky, ml. a st. přípravky. Trénink pod vedením Coerver trenérů, dovednostní soutěže a turnaj 3 na 3. 
Jaký je program Roadshow?
1 hodina tréninku s proškolenými instruktory a trenéry Coerver
1 hodina dovednostních soutěží - Coerver Superstar
1 hodina turnaje trojic (3 na 3) na mini hřišti se 4 brankami

Co je to metoda Coerver Coaching?
Roadshow nabízí hráčům jedinečný tréninkový program vypracovaný Alfem Galustianem a Charlie Cookem, spoluzakladateli Coerver® Coaching. Základem programu je šestistupňová Coerver® Pyramida rozvoje hráče zaměřená na procvičování Ball mastery (Ovladání míče), Receiving & Passing (Zpracování a přihrávky), Moves 1 on 1 (Pohyby 1 na 1), Speed (Rychlost), Finishing (Zakončení) a Group play (Skupinové hry).

Kde najdu více informací o metodě Coerver Coaching?
webove stránky www.coerver.cz
webové stránky www.nasturnaj.cz


Turnaje víkend 2.12. - 3.12. 

Sobota 2.12. - turnaj Hamr Ovčín (Záběhlická 3/82, 106 00 Praha 10-Záběhlice), nafukovací hala, povrch umělá tráva, přezutí lisovky nebo turfy. Trvání turnaje od 13.30 do cca. 18.00. Sraz 13.00 u haly. Startovné 215 CZK/hráč.
Nominace: Tůma, Pikous, Nechyba, Dušil, Mrkvička, Zuzjak, Tardovský
Trenér: Tůma


Neděle 3.12. - turnaj Hamr Braník (Vltavanů 1542, 147 00 Praha 4-Hodkovičky-Praha 4), nafukovací hala, povrch umělá tráva, přezutí lisovky nebo turfy. Trvání turnaje 13.00 až 18.30. Sraz na recepci v 13.00). Startovné 250 CZK/hráč.
Nominace: Vojta, Sadílek, Chomát, Mach, Zahradník Matouš, Zahradník Míša, Micka, 
Trenér: Vojta, Zahradník

Přátelské utkání s týmem Sedlčany - ve čtvrtek 30.11. sehrajeme přátelské utkání s týmem Sedlčany. Utkání bude probíhat v S-centru od 16.00 do 17.15. Sraz k utkání 15.45 v hale. Hráči budou hrát ve svých tréninkových dresech a trenkách. Barva dresu viz nominace níže:
SK Benešov žlutá - Chomát, Pikous, Zahradník Mich., Zahradník Mat., Vojta, Tardovský, Zuzjak, Dvořák, Macháček, Škoula
SK Benešov modrá - Sadílek, Tůma, Vyskočil, Dušil, Nechyba, Mrkvička, Micka, Duchoslav, Sirotek, Mach, 

PLÁN NA PROSINEC - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen plán na měsíc prosinec. 

POZOR ZMĚNA - Sobota 25.11. turnaj Odolená Voda - změna začátku turnaje. Turnaj začíná 13.00 končí 17.00. Sraz 12.30 před halou. 

Nominace na víkend 25.11 - 26.11

Sobota 25.11. - halový turnaj Odolená Voda (Ke Stadionu, 250 70 Odolena Voda). Povrch Teraflex, přezutí pouze sálovky. Turnaj se hraje od 14.00 do 18.00, sraz 13.15 před halou. Startovné 230 CZK/hráč. 
Nominace:
SK Benešov Modrá - Chomát, Woller, Zuzjak, Vyskočil, Dvořák, Stibůrek
SK Benešov Žlutá - Pikous, Mach, Sadílek, Nechyba, Vojta, Sirotek, Dušil,
Trenér: Vojta, Zahradník

Neděle 26.11. - halový turnaj Beroun (Tyršova 85 Beroun 266 00). Turnaj se hraje od 13.00 do 17.00. Sraz na turnaj v 13.00 (první zápas hrajeme až ve 14.00) před halou. Přezutí pouze sálovky! Startovné 220 CZK/hráč.
Nominace:
SK Benešov - Tůma, Macháček, Zahradník Mich., Zahradník Mat., Mrkvička, Tardovský
Trenér: Tůma, Zahradník


Nominace na víkend 17.11. - 19.11.
Pátek 17.11. - přátelské utkání Teplýšovice, Vracovice, bude hráno v Benešov S-centrum od 10.00 do 12.15. Sraz v 9.45 v hale v S-centru. Přezutí lisovky nebo turfy. Hráči budou hrát ve svých vyfasovaných tréninkových dresech žlutá/modrá viz nominace níže. Nezapomenout dresy a trenýrky doma, štrupny buď vlastní nebo půjčíme zápasové (abychom nemuseli prát zápasové dresy na nedělní turnaje, díky za pochopení). 
SK Benešov žlutá - Mrkvička, Pikous, Mach, Sadílek, Zahradník Mich., Nechyba, Dušil, Škoula, Šlampa, 
SK Benešov modrá - Vojta, Janovský, Zuzjak, Tůma, Chomát, Zahradník Mat., Dvořák, Tardovský, Sirotek, Stibůrek

Neděle 19.11 dopoledne - turnaj partnerských klubů SK Slavia Praha, bude hráno v tréninkovém centru SK Slavia Praha v Praze Edenu (vstup do tréninkového centra vedle plaveckého stadionu). Trvání turnaje od 9.00 do 12.00. Hrát se bude venku na umělé trávě, přezutí lisovky nebo turfy. Sraz v 8.15 u brány do tréninkového centra (vedle plaveckého stadionu Vladivostocká 1460/10, Praha 10).
Nominace: Woller, Pikous, Mach, Tůma, Sadílek, Chomát 
Trenér: Tůma, Zahradník

Neděle 19.11. odpoledne - halový turnaj v Praze Braníku (Nafukovací hala Praha 4 Braník - Hamr; Sportovní areál HAMR, ul. Vltavanů 1542). Turnaj bude trvat od 14.00 do 18.00. Sraz ve 13.15 před halou. Přezutí lisovky nebo turfy. Startovné: 250 CZK/hráč. 
Nominace: Zahradník Mich., Zahradník Mat., Nechyba, Mrkvička, Šlampa, Zuzjak, Vojta
Trenér: Vojta, Zahradník

Upravený plán na listopad - v sekci Tréninkový/zápasový plán je uložen aktualizovaný plán na listopad. 

MiniCup podzimní část výsledky - rádi bychom touto cestou poděkovali všem hráčům i rodičům za perfektní prezentaci fotbalového oddílu SK Benešov na turnajích podzimní části MiniCupu. Níže v příloze můžete vidět průběžné pořadí po čtyřech turnajích podzimní části. Gratulujeme a díky!


Co se děje za zavřenými dveřmi "Jiráskovka" - díky SK Benešov máme i tuto zimu zajištěny tréninky v Jiráskovce¨, a to 1x za tři týdny na 2 hodiny. Abychom tento čas maximálně využili, budou mít kluci vždy 1 hodinu gymnastický nebo atletický trénink vedený externími odborníky/trenéry (Filip Zafouk a Pravoslav Novák) a hodinu obecné pohybové průpravy s fotbalovými trenéry. Věříme, že důraz na pohybový rozvoj kluků v tomto věku, jim pomůže ve zvládání budoucích fotbalových činností. Níže pár fotografií z minulého tréninku. Vidíte připravené sportoviště, na kterém se kluci učili základům gymnastiky. 


9.11.2017 Nominace na víkend 11.11.- 12.11.

Sobota 11.11. dopoledne S-centrum Benešov - doba trvání 9.00 - 15.30, sraz na turnaj 8.15 v S-centru na recepci. Povrch uměla tráva, předepsaná obuv kopačky lisovky nebo tarfy. Pro kluky bude zajištěn oběd polévka + hlavní jídlo. Startovné 200Kč/hráč bude vybíráno na místě. 
Nominace: Zahradník Mich., Zahradník Mat., Vyskočil, Dušil, Mrkvička, Nechyba, Chomát, Sadílek, Vojta, Trenér: Zahradník, Tůma

Sobota 11.11. odpoledne turnaj FAAZ Praha Zličín - doba trvání 13.00 - 16.30, sraz na turnaj 12.45 v Sportovní hala PRAHA ZLIČÍN, Na radosti 2423. Povrch Duroflex, předepsaná obuv sálovky. Startovné 190Kč/hráč bude vybíráno na místě.
Nominace: Tůma, Macháček, Zuzjak, Dvořák, Šlampa, Sirotek, Micka, Škoula, Tardovský
Trenér: Vojta

Neděle 12.11. dopoledne S-centrum Benešov - doba trvání 9.00 - 15.30, sraz na turnaj 8.15 v S-centru na recepci. Povrch uměla tráva, předepsaná obuv kopačky lisovky nebo tarfy. Pro kluky bude zajištěn oběd polévka + hlavní jídlo. Startovné 200Kč/hráč bude vybíráno na místě.
Nominace: Chomát, Sadílek, Mach, Woller, Pikous, Tůma, Macháček, Zahradník Mat. Mrkvička, 
Trenér: Zahradník, Tůma


2.11.2017 Nominace MiniCup 4.kolo - SK Benešov U7 v sobotu 4.11. (dopoledne/odpoledne) odehraje 4. kolo turnaje MiniCup.  

SK Benešov U7 "modrá" - sraz na hřišti ČAFC Praha (K Vodě 2, Praha 10) v 7.45 hod
Nominace: Chomát, Woller, Zahradník Mat., Pikous, Mach, Zahradník Mich., Macháček

SK Benešov U7 "žlutá" - sraz na hřišti ČAFC Praha (K Vodě 2, Praha 10) v 15.00 hod
Nominace: Vyskočil, Mrkvička, Sadílek, Dvořák, Micka, Tardovský, Tůma, Nechyba

30.10.2017

Doklad pro zdravotní pojišťovnu - ve čtvrtek po tréninku budou k vyzvednutí příjmové doklady o zaplacení příspěvků hráče klubu SK Benešov. Na základě těchto dokladů lze získat finanční bonus u některých zdravotních pojišťoven např. VZP. V případě zájmu se o doklad přihlaste u trenéra.

30. 10. 2017

Tréninkový/zápasový plán na listopad - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl vložen plán na měsíc listopad.  
Tréninky

Od listopadu začíná halová část sezony, věnujte proto prosím zvýšenou pozornost místům a časům tréninků. Za přispění SK Benešov se nám podařilo zajistit výborné tréninkové podmínky pro zimní období. Hráči U7 (r. 2011) budou moci využívat jak tělocvičnu v ZŠ Jiráskova, tak tenisovou nafukovací halu, hřiště s umělým povrchem za zimním stadionem a rovněž i nafukovací halu v benešovském S-centru (přejme si, aby byla hala po včerejší větrné smršti opět rychle funkční). A to vše bez zvyšování měsíčních příspěvků. Hráči se tak budou moci celou zimu intenzivně věnovat jak všeobecnému pohybovému rozvoji, tak i zdokonalování fotbalových dovedností. POZOR Rád bych ještě upozornil a poprosil všechny rodiče - vnitřní prostory jsou omezené, a proto budou tréninky probíhat bez přítomnosti rodičů v halách a tělocvičnách.

Zápasy
Stejně jako je důležité trénovat a učit se fotbalovým dovednostem, je nutné také trénovat a učit se vlastní fotbalové hře. Z tohoto důvodu začínáme plánovat více turnajů a přátelských utkání. Rádi bychom, aby hráči co nejvíce hráli a získávali tak i herní praxi. Svým přístupem a docházkou na tréninky si větší porci zápasů určitě zaslouží. Výše uvedené bude klást větší nároky jak na nás trenéry z hlediska času a organizace, tak i větší finanční nároky na vás rodiče. Připomínám, že startovné na halových turnajích je 1500 - 1800 CZK a je hrazeno rodiči nominovaných hráčů. Nicméně věříme, že tento přístup nám pomůže udržet  i nadále krok s ostatními a ještě více podpoříme zájem hráčů o fotbal...

Děkujeme a v případě dotazů jsme k dispozici po tréninku. 
Trenérský tým

19.10.2017

Nominace na MiniCup 21.10.2017 - v sobotu 21.10.2017 odehrajeme třetí kolo MiniCupu. Obě družstva SK Benešov modrá/žlutá byla nalosována do odpolední části turnaje, která začíná v 15.00 hod a končí cca. 18.30 hod. Sraz k utkání bude v 14.30 hod opět na hřišti ČAFC Praha (K vodě 2, Praha 10).

Nominace:

SK Benešov (žlutá): Chomát, Mach, Sadílek, Zahradník Mat., Tůma, Vyskočil, Pikous
SK Benešov (modrá): Woller, Macháček, Mrkvička, Zahradník Mich., Dušil, Šlampa, Vojta,

viz. níže rozlosování sobotního turnaje:


16.10.2017

Aktualizace tréninkového/zápasového plánu na říjen - do sekce Tréninkový/zápasový plán byla vložena aktualizovaná verze plánu na říjen. 

16.10.2017

Dodržování desatera pro rodiče - vážení rodiče, rádi bychom vás požádali o dodržování desatera pro rodiče v průběhu fotbalových zápasů vašich ratolestí. Především bychom vás poprosili o nevstupování na hrací plochu v průběhu zápasu, plocha je určena pouze pro trenéry a hráče a rovněž prosíme, nepokřikujte na kluky a neraďte jim, jak mají hrát. Víme, že každá rada je myšlena dobře, ale nemyslíme si, že je vždy ku prospěchu hráče. My trenéři se snažíme především o to, aby se hráči dokázali správně a rychle rozhodnout, jak situaci vyřešit. Že situaci nevyřeší správně, nebo balon ztratí, na to mají hráči v této kategorii nárok. Na to, aby situaci vyřešili hráči fotbalově správně, mají ještě mnoho času. My oceňujeme odvahu, samostatné myšlení a zaujetí pro hru. Pokud se hráč rozhodne sám situaci vyřešit a míč ztratí, oceníme hráče více, než pokud situaci vyřeší správně např. přihrávkou, ale na radu svého rodiče. Nechceme z hráčů dělat loutky, které budeme po hřišti vodit našimi radami. Věřte, pokud budete trpěliví, zjistíte, že kluci již mají takové fotbalové myšlení, že často vymyslí situaci sami a dobře tak, jak by vás rodiče ani nás trenéry nenapadlo, a to je ta nejhezčí odměna. Budujme v hráčích odvahu a samostatné myšlení. Každá chyba může hráče naučit něco nového.

Hodně jsme při zápase slyšeli přihraj, naběhni si. Rádi bychom proto krátce nastínili, o co nám v kategorii U7 jde především. Hráči ve věku 6 let nedokáží ještě vnímat prostor tolik, jako starší hráči nebo dospělí. Oni ještě nedokáží vnímat na hřišti ostatní spoluhráče a prostor celého hřiště. Proto je v této kategorii stále kladen důraz především na vedení balonu, souboje jeden na jednoho (1x1) a práci s balonem - klička, zasekávačka, atd. Všimněte si, že i v systému 4+1, je hra především o soubojích 1x1, a takto je to správně. Svazovat kluky taktikou, dodržováním prostorů, přihrávkami, je v tuto chvíli ještě brzy. Naopak, pokud budeme kluky stále držet v soubojích 1x1, získají tak odvahu a v budoucnu budou brát jako přirozené obcházení soupeřů v situací jeden na jednoho a sami víme, že tato činnost našim současným fotbalistům velice chybí. Jediná taktická činnost, na kterou se nyní soustředíme, je dodržování pozic 2 přední a 2 zadní při systému 4+1, hledání volného prostoru a obsazování hráčů. Ale pozor, opět pouze při rozehrávání balonu ať už od naší nebo soupeřovy branky. V průběhu hry do rozestavení zatím nezasahujeme. 

Buďte prosím trpěliví, klukům je šest let, některým ještě ani ne, a zatím by mělo jít především o zábavu. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, jsme vám po tréninku k dispozici. 

Váš trenérský tým

08.10.2017

Tréninkové akademie/kempy "Coerver" - vážení rodiče, pokud by chtěl někdo z vás individuálně podpořit rozvoj fotbalových a především míčových dovedností vašich dětí, mohu vřele doporučit Coerver tréninkové kempy a akademie. Nabídku naleznete na stránkách www.coerver. cz v sekcích Akademie a Kempy. Pokud by chtěl někdo coerver zkusit a bojí se poslat syna samotného, tak na víkendový kemp do Zbuzan v termínu 16.12 - 17.12. se již někteří hráči z SK Benešov U7 přihlásili.02.10.2017

Míčové dovednosti - rád bych touto cestou opět připomněl důležitost tréninku míčových dovedností pro budoucí rozvoj hráčů. Především noví hráči v týmu, kteří s námi míčové dovednosti netrénovali v kategorii U6, by se měli věnovat trénování těchto dovedností co nejčastěji. Zvládnutí míčových dovedností je první krok pro následné osvojení všech druhů kliček. Odkazy na názorná videa míčových dovedností jsou v níže vloženém dokumentu (pro aktivaci odkazů je nutno spustit prezentaci). Součástí souboru jsou rovněž odkazy na kličky, kterým jsem se v U6 věnovali. 

28.9.2017

Tréninkový/zápasový plán na říjen - do sekce Tréninkový/zápasový plán byl uložen rozpis na měsíc říjen. Sledujte prosím pravidelně informace na webu, budou aktualizovány informace k turnajům po obdržení propozic od organizátorů. 

Po výborných výkonech v úvodním turnaji Mini Cupu byla obě mužstva (žlutá/modrá) SK Benešov zařazena do výkonostně lepší dopolední části turnaje. Obě mužstva budou tedy hrát ve stejný čas (8.00-12.00). Prosím rodiče, aby minimalizovali počet omluvenek pro nominované hráče. Děkuji za pochopení. Výsledky turnaje můžete sledovat na stránce: https://nasturnaj.cz/kategorie/mini-cup-20172018/

28.9.2017

Čepice doplatek 199 CZK - ve středu na tréninku byly hráčům předány čepice UMBRO. Doplatek za čepici je 199 CZK. Prosíme peníze poslat na účet viz. sekce Finance. Pro naši lepší evidenci a kontrolu prosím platby provádějte jednotlivě (příspěvky, čepice, soupravy, atd). Nezapomeňte rovněž uvádět jméno hráče do zprávy pro příjemce. Čepice hráčům podepsat!!!!!!! Kdo čepici nedostal, přihlaste se prosím na tréninku!


15.8.2017

Příspěvky na sezonu 2017/2018

Vážení rodiče, 

po dlouhé úvaze jsme se rozhodli ponechat výši rodičovského měsíčního příspěvku klubu SK Benešov za účast jednoho hráče v kategorii U7 ve výši 500 Kč. Příspěvek je vybírán od srpna 2017 včetně a výše příspěvku je platná do odvolání. Postup pro placení příspěvků zůstává totožný jako byl pro kategorii U6 v sezoně 2016/2017. Více informací zde na webových stránkách v sekci Finance. 

Rádi bychom Vás rovněž z důvodu lepší informovanosti seznámili se způsobem rozdělení těchto finančních prostředků. Z každého měsíčního příspěvku 500 Kč/hráč bude posíláno 400 Kč na provoz celého klubu SK Benešov a pouze 100 Kč zůstane k dispozici pro kategorii U7. Pouze pro období prázdnin červenec/srpen nejsou prostředky posílány klubu SK Benešov a zůstává tedy celá částka 500 Kč pro potřeby kategorie U7. Příspěvky za červenec 2017 jsme se rozhodli nevybírat a vybraná částka za srpen bude použita k dofinancování nákladů na nákup společných teplákových souprav a tréninkových dresů. 

Jak bylo uvedeno výše, k dispozici pro kategorii U7 zbude měsíčně pouze 100 Kč/hráč, což činí cca. 2000 Kč/měsíc pro mužstvo. Abychom i nadále drželi krok s ostatními týmy, je nutno investovat do účastí na turnajích, pořádat přátelská utkání, zvát externí odborníky z ostatních sportovních odvětví na naše tréninky a mít zajištěny kvalitní tréninkové podmínky pro zimní období. Při průměrné ceně za jeden turnaj 1800 Kč, vysokých hodinových sazbách za pronájem sportovišť v zimním období atd. bude nutná další finanční spoluúčast vás, rodičů!! 

Pravidla pro další finanční spoluúčast rodičů jsou následující:

1. účast na turnajích - náklady na startovné budou rozděleny mezi nominované hráče a peníze vybírány od rodičů přímo na turnajích

2. náklady spojené s pronájmem sportovišť, náklady na přátelská utkání (nominováni jsou všichni hráči), externí odborníky atd. budou rozděleny mezi všechny hráče kategorie U7. O výši dodatečného měsíčního příspěvku budete informováni zde na webových stránkách a bude placen společně s pravidelným měsíčním příspěvkem dle pravidel uvedených v sekci Finance. 

3. mimofotbalové aktivity - finanční spoluúčast a forma placení při nákupu souprav a dresů, na rozlučky, teambuildingy budou řešeny individuálně dle formy akce

Samozřejmě se budeme snažit držet náklady v přijatelné výši, s ohledem na vaše finanční možnosti, nicméně sportovní hledisko a zajištěni těch nejlepších podmínek pro naše hráče je pro nás prioritou! 

S oblastí nákladů je spojena i možnost sponzoringu přímo kategorie U7. Cesta sponzoringu je jednou z možností, jak zajistit tu nejlepší přípravu vašich dětí a udržet tak krok s těmi nejlepšími. Byla by škoda o tuto možnost přijít jen z finančních důvodů. Pokud by někteří z vás věděli o vhodném sponzorovi, např. z řad vašich zaměstnavatelů nebo známých podnikatelů, kteří by měli zájem investovat do sportovního rozvoje dětí, informujte prosím náš trenérský tým.    

Děkujeme za pochopení, 

Trenérský tým

1.8.2017

POZOR první trénink plánovaný na 3.8.2017 je z důvodu tropických veder zrušen. Trénovat začneme v úterý 8.8.2017. Pozor i zde je z organizačních důvodů změna oproti plánu. Trénink v úterý 8.8.2017 začne již v 17 hod. Děkujeme za pochopení. 

12.7.2017

Vážení rodiče, hráči, 

zdravíme vás na začátku nové sezony 2017/2018. Věříme, že stejně jako sezona předchozí, bude i tato nová plná sportovních úspěchů a především radosti ze hry. Rádi bychom vám, jak hráčům, tak i rodičům, poděkovali za dosavadní fantastický přístup, který je pro nás silným motorem pro naši práci a ještě jednou pogratulovali hráčům k postupu do kategorie U7. 

Váš trenérský tým.


27.4.2017

Trénink dnes 27.4. bude od 17.00 hod v nafukovací hale v S-centru. Sraz v 16.45 v hale. 

24.4.2017

Nominace na přátelské utkání s Voticemi hrané 25.4.2017 od 17 hod:

Tým žlutá, sraz 16.50 hod, nafukovací hala S-centrum:Holub, Mach, Mrkvička, Pikous, Tůma, Sirotek, Vojta, Woller, Zahradník Mat.Tým modrá, sraz 17.45 hod, nafukovací hala S-centrum: Dohnal, Dvořák, Chomát, Nechyba, Micka, Růžička, Šlampa, Zuzjak

Nominace na turnaj v Praze, Hor. Měcholupy, hraný 30.4.2017 od 9 hod:

Místo konání: Sportovní areál Na Šancích, Milánská 471, Praha 15 - Horní Měcholupy, 109 00
Sraz: 08:40 hod na výše uvedené adrese (předpokládaný konec turnaje cca. 13 hod)
Povrh: travnaté hřiště

Nominace:

Tým žlutá:  Holub, Mach, Nechyba, Pikous, Šlampa,Woller 
Tým modrá: Dvořák, Chomát, Mrkvička, Tůma, Vojta, Zuzjak

20.4.2017

ZMĚNA TRÉNINKOVÉHO PLÁNU NA DUBEN

Došlo ke změně tréninkového plánu na poslední dubnové dny. Veškeré informace zatím nejsou známé, sledujte proto průběžně tréninkový plán na duben v sekci Tréninkový/zápasový plán nebo zatím ve zkatce viz. níže:

neděle 23.4. od 9.30 hod v S-centru, trénink, sraz 9.15 hod
úterý 25.4. od 17.00 hod v S - centru, přátelské utkání s týmem Votic, sraz a nominace "bude upřesněno"
čtvrtek 27.4. od 17 hod v S - centru/hřiště za zimním stadionem "bude upřesněno", trénink, sraz 16.45 hod

neděle 30.4. od 9.00 hod v Praha, Hor. Měcholupy turnaj, sraz a nominace "bude upřesněno"  

19.4.2017

Trenink dnes ve středu 19.4. bude od 17 hod opět v nafukovací hale v S-Centru. Sraz v 16.45 hod na recepci.

17.4.2017

Trénink dnes v pondělí 17.4. bude od 17 hod v nafukovací hale v S-Centru. Sraz v 16.45 hod na recepci . 

31.3.2017

Do sekce Tréninkový/zápasový plán byl přidán plán na měsíc duben. Veškeré tréninkové jednotky se budou již odehrávat v Benešově na hřištích za zimním stadionem. Pondělní a středeční jednotky budou nově začínat v 17.00 hod, sraz v 16.45 hod na hřišti. Nedělní tréninky jsou i nadále plánovány na neděli 1x za 14. dní od 9.30 hod, sraz v 9.15 na hřišti. Nedělní tréninkové jednotky budou upravovány operativně v závislosti na termínech turnajů a přatelských zápasů, které budou domlouvány v průběhu měsíce.  

28.3.2017

Trénink ve středu 29.3.2017 se uskuteční na hřišti v Benešově za zimním stadionem. POZOR začátek tréninku je již od 16.30 hod.

24.3.2017

V sobtu 25.3.2017 se uskuteční přátelské utkání/turnaj s týmem Bohemians Praha. Turnaj se uskuteční na hřišti v Praze 10, Záběhlická 82 (sportovní areál HAMR) na umělé trávě v nafukovací hale. Hala není vytápěna, přizpůsobte prosím oblečení hráčů podmínkám. Kopačky vemte turfy nebo lisovky popř. i sálovky, určitě i svačinu a pití pro hráče.

Nominace 15.00 - 16.30 (sraz 14.40 na místě)

Holub, Woller, Pikous, Dvořák, Sirotek, Macháček, Micka, 

Nominace 16.30 - 18.00 (sraz 16.00 na místě)

Chomát, Mach, Mrkvička, Tůma, Vojta, Zuzjak, Zahradník Mat., Zahradník Mich.

20.3.2017

Ve středu 22.3.2017 bude trénink v Besešově v S-Centru v nafukovací hale. Trénink je od 17.30 a sraz v 17.20 na recepci.

V sobotu 25.3. se uskuteční přítelské utkání/turnaj s týmem Bohemians Praha v Praze 10, Záběhlicích. Bude se hrát systémem 2x2 současně na třech hříštích. Na tento zápas/turnaj budou nominováni všichni hráči. Zápas/turnaj bude probíhat od 15 do 18 hod. Z organizačních důvodů bude tým Benešova rozdělen na Benešov "ŽLUTÁ" a Benešov "MODRÁ", kdy Benešov "ŽLUTÁ" bude hrát od 15 do 16.30 hod a Benešov "MODRÁ" od 16.30 do 18 hod. Nejpozději v pátek bude zde na webu rozdělení hráčů do družstev "MODRÝCH" a "ŽLUTÝCH" a další organizační informace. Omluvu hráče ze sobotního zápasu/turnaje prosíme nejpozději ve středu na tréninku. Děkujeme za pochopení. 18.3.2017

Zítra, tj. v neděli 19.3.2017, se uskuteční trénink v Neveklově v telocvičně od 9.30 hod.

11.3.2017

Zítra, 12.3.2017, proběhne turnaj na pražském Třebešíně. Turnaje se zúčastní jeden tým SK Benešov U6 (7 hráčů). Náš tým byl osloven na poslední chvíli, jako náhrada za jiné omluvené družstvo. Z tohoto důvodu bude zítřejší trénink zaměřený na míčové dovednosti zrušen. Tento trénink bude přesunut na příští neděli tj. 19.3.2017.

Stav travnaté plochy v Benešově stále není vhodný na trénování. Tréninky v příštím týdnu se proto uskuteční - v pondělí 13.3.2017 v Benešově, hala Jiráskova ul. a ve středu 15.3. v tělocvičně v Neveklově viz. aktualizovaný Tréninkový/zápasový plán.

7.3.2017

Z důvodu dalších omluvenek bude zrušen zítřejší trénink ve středu 8.3.2017. Prosím, sledujte i nadále aktuální iformace zde na stránkách o nadcházejících trénincích. Informace o nedělním tréninku budou zveřejněny nejpozději v sobotu do 15 hod. Děkujeme za pochopení.

1.3.2017

Z důvodu velkého počtu omluvených hráčů bude zrušen trénink v pondělí 6.3.2017. Trénink ve středu 8.3.2017 proběhne na umělé trávě v Benešově za zimním stadionem od 17hod. Sraz v 16.45 na hřišti. 

Příští týden v neděli 12.3.2017 od 9.30 hod proběhne rovněž další trénink zaměřený na míčové dovednosti. Místo konání tohoto tréninku bude záviset na počasí a bude upřesněno nejpozději do soboty 15. hod. zde na stránkách v aktualitách.

28.2.2017

Do záložky Tréninkový/zápasový plán byl vložen plán tréninků na měsíc březen. Prosím sledujte pravidelně internetové stránky. V závislosti na počasí budou jistě probíhat změny v místech konání tréninků. Naší snahou je již co nejvíce využívat venkovních ploch za zimním stadionem.

22.2.2017

Informace k turnaji 25.2.2017 včetně nominace

V sobotu 25.2.2017 se uskuteční fotbalový turnaj ročníku 2011 v Praze na Vinohradech (Hala Sokol Královské Vinohrady, Polská 2400/1, Praha 2). Sraz pro nominované hráče je v 8.30 u vchodu do haly. Detailní informace o turnaji jsou v přiloženém souboru níže. 

V případě, že se nominovaný hráč nebude moci turnaje zúčastnit, nebo hráč nestihne uvedený čas srazu, prosíme o urgentní informaci.

Nominace: Dvořák, Holub, Chomát, Mach, Macháček, Micka, Nechyba, Pikous, Růžička, Vojta, Woller, Zahradník Mat., Zahradník Mich.,

19.2.2017

POZOR ZMĚNA V TRÉNINKOVÉM PLÁNUtréninková jednotka ve středu 22.2.2017 se bude konat na umělé trávě v nafukovací hale benešovského S-centra od 17.45 do 18.45. Sraz bude v 17.30 na recepci. Prosím o dochvilnost. Nafukovací hala není vytápěna, zvolte proto pro děti vhodné oblečení. Na přezutí zvolte ideálně turfy popř. lisovky nebo sálovky.

V sobotu 25.2. 2017 se uskuteční turnaj družstev v Praze. O detailech a nominaci budete informování ve středu 22.2.2017. Z tohoto důvodu se ruší nedělní trénink míčových dovedností 26.2.2017 viz. aktualizovaný tréninkový plán

19.2.2017

DOMÁCÍ ÚKOL č.2 - trénink míčových dovedností č. 2 byl zaměřen na NÁRTÍKY/PLACÍRKY.  Správné provedení prvků opět na níže uvedených odkazech. Míčové dovednosti č. 3 budou zaměřeny na NŮŽKY (SCISSORS) a KLAMAVÝ POHYB.
Link na Internet:

29.1.2017

DOMÁCÍ ÚKOL č.1 - v rámci nědělního tréninku míčových dovedností byly trénovány následující prvky NAŠLAPOVÁNÍ, ROLOVÁNÍ PATA-ŠPIČKA, ROLOVÁNÍ VNITŘNÍ-VNĚJŠÍ,,PING-PONG A PING-PONG S PŘEVALENÍM. Správné provedení těchto prvků je možno nalézt na níže uvedeném odkazu. Prvky je nutné procvičovat hlavně ve volném čase mimo tréninkovou jednotku. Další trénink míčových dovedností bude zaměřen na NÁRTÍKY, PŘEVALOVAČKA.Link na Internet: 

29.1.2017

Byla vytvořena nová sekce "Finance", kde naleznete informace o způsobu placení a výši příspěvků v roce 2017. 

15.1.2017

Do sekce Tréninkový/zápasový plán byl přidán rozpis tréninků na měsíc únor 2017. O případných změnách budete informováni zde na webových stránkách. 

14.1.2017

Vážení, došlo ke změně v tréninkovém plánu na měsíc leden. Turnaj mezi družstvy SK Benešov U6, konaný v pátek 20.1.2017 ve velké hale v Neveklově, začne z důvodu obsazenosti haly až v 17 hod. Sraz v hale bude v 16.45. POZOR turnaj se uskuteční ve velké hale v Neveklově, která je součástí místní ZŠ. Nejedná se o tělocvičnu, kde probíhájí tréninky. Děkujeme za pochopení.

5.1.2017

Vážení, za náš trenérský tým bychom vám všem rádi popřáli vše dobré do roku 2017. Mnoho štěstí, zdraví a trpělivosti. Ať se nám společně podaří naplnit naše fotbalové sny!!! 


Další tréninková jednotka

Vážení rodiče, od ledna 2017 bychom rádi rozšířili náš tréninkový plán o další tréninkovou jednotku. Tato tréninková jednotka by se konala 1x za 14 dní, a to vždy v neděli od 09 hod do 10:00 možná 10.30 hod. v Neveklově. Od dubna (dle počasí) bychom tuto jednotku pravděpodobně přesunuli do Benešova.

Důvodů k tomuto kroku je více. Jedním z hlavních důvodů je obrovský zájem a zaujetí pro hru většiny kluků, kteří se účastnili dosavadních tréninků. Tento přístup nás trenéry obrovsky potěšil a cítíme v tomto ročníku veliký vnitřní náboj a potenciál, který bychom chtěli klukům pomoci maximálně rozvinout.

V průběhu nedělní tréninkové jednotky bychom se věnovali pouze fotbalovým činnostem a dovednostem. Z pohledu konkurenceschopnosti a úspěchu kluků v dalších kategoriích přípravek a žáků, kdy se týmy SK Benešov střetávají v rámci ligových soutěží s těmi nejlepšími týmy v republice viz Sparta, Slavia, Viktoria Plzeň, je zvládání těchto dovedností jedním z klíčových parametrů.

Zaměření tréninkových jednotek by tedy bylo následující:

Pondělí - hala Jiráskova ulice - koordinační prvky, rychlostně obratností cvičení, základy gymnastiky a všeobecný pohybový rozvoj

Středa - tělocvična Neveklov - fotbalová cvičení a zápasy (1-1,2-2,3-3), základní fotbalové dovednosti (přihrávka, převzetí balonu, vedení balonu, střela, atd.) a částečně i rychlostně koordinační cvičení

Neděle - tělocvična Neveklov - základní míčové a technické dovednosti.